Ledelse og ansatte

Glade skoleelever, illustrasjon

Rektor

Marjolein Pijnenburg
marjolein.pijnenburg@ude.oslo.kommune.no
Telefon: 920 92 810

Assisterende rektor

Anne Fløgstad 
anne.flogstad@ude.oslo.kommune.no
Telefon: 958 88 864

Undervisningsinspektør

Elizabeth Glad
Kontaktinfo kommer høst 2018

Undervisningsinspektør

Gro Bjørnerud Rønning
Kontaktinfo kommer høst 2018



Konsulent

Bente Wågseth

Bente.Wagseth@ude.oslo.kommune.no
Telefon: 23 22 20 70

Vaktmester 

Roar Hansen
roar.hansen@osloskolen.no
Telefon: 922 408 26

Sykepleier 

Marie Abelson Buer 
marie.buer@osloskolen.no
Telefon: 900 91 517

Rådgiver

Petter Holmann 
petter.holmann@osloskolen.no
Telefon: 922 36 103

 

Barnetrinn klasse 4-7:

Lærere:

Cathrine Ulland
cathrine.ulland@osloskolen.no 
mob.: 922 47 055

 Lasse Høgås
lasse.hogas@osloskolen.no
mob.: 922 39 170

Gunn-Bodil Djøseland Yucel  
gunn-bodil.yucel@osloskolen.no  
mob.: 922 38 924

Barne- og ungdomsarbeider:

Silje Bebe Vegusdal
sivea011@osloskolen.no
mob.: 922 47 445

Ameena.Riaz
ameena.riaz@osloskolen.no

Miljøterapeut:

Nancy Brekke Christiansen
nancy.christiansen@osloskolen.no 

mob: 412 08 606 

Jørgen Stein
jorgen.stein@osloskolen.no
mob.: 922 44 516

 

Ungdomstrinn klasse 8-10

Lærere:

Tormod Urnes
tormod.urnes@osloskolen.no
mob.: 922 46 260

Espen Faye Rode Skarholt
espen.skarholt@osloskolen.no
mob.: 922 45 867

Karianne Ormstad Foss
karianne.foss@osloskolen.no
mob.: 922 45 265

Ingvil Berle Robstad
ingvil.robstad@osloskolen.no
mob.: 459 17 354

Anne Merete Scarborough

Kontaktinfo kommer høst 2018

Marit Nyborg Haugerud
marit.haugerud@osloskolen.no
mob.: 922 41 344

Line Kalve Titland
tikaa008@osloskolen.no

Pär David Hedlund 
par.hedlund@osloskolen.no
mob.: 922 45 720

Aase Vallevik Hjukse
aahja001@osloskolen.no
mob.: 920 91 126

Hanna Carina S. Krogstad
hanna.krogstad@osloskolen.no
mob.: 922 38 914
Ny lærer

Miljøterapeuter:

Rebecca Nana Yaa Asare-Adjei
rebecca.asare-adjei@osloskolen.no

Jannis Tsourougiannias
jannis.tsourougiannis@osloskolen.no
mob.: 922 45 061 

Lasse Holum Hansen
lahaa040@osloskolen.no
mob.: 922 42 897

Mathilde Stige
mathilde.stige@osloskolen.no
mob.: 922 39 618

Monica Punnerud
monica.punnerud@osloskolen.no
mob.: 920 84 227

Mads Mølbach
mamoa197@osloskolen.no
mob.: 465 42 209

Martine Fjenkin
martine.fjenkin@osloskolen.no
mob.: 922 37 294

Ny miljøterapeut

 

Ansatte i permisjon:

Karen Marie Sandmoen
Eva Charlotte Thagesson

Dina M. G. Soot

Ida Marie Nyhus Skålvik